Pultos - felszolgáló állás Hajdúnánáson

Ha úgy érzed, szívesen lennél egy jó csapat tagja, és minden megvan benned, ami a vendéglátáshoz kell, jelentkezz hozzánk felszolgálónak a Sörbárba!

Teljes és részmunkaidőben is, hétvégékre is.

Feladatok

  • Alapvető pultos és felszolgálói feladatok illetve Szerencsejáték Zrt. online termináljának kezelése.

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány vagy szakirányú végzettség, kedvesség, vendégközpontúság, pontosság, megbízhatóság, csapatmunka.
  • Légy önmagadra és munkádra is igényes, ne okozzon gondot a fejben számolás és a pénz kezelése.

Előnyök

  • Korábbi hasonló körben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munka, napi egyszeri étkezés, Szerencsejáték Zrt. online terminálkezelői képzés, rugalmas időbeosztás.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott